Основні завдання закладу

на 2018/2019 навчальний рік

1. Створювати умови для формування в учнів здорового способу життя, дбайливого ставлення до свого здоровя.

2. Працювати над підвищенням інтересу учнів до занять на уроках фізичної культури: створювати умови для пропаганди здорового способу життя.

3. Працювати над підвищенням рівня якості освіти шляхом упровадження інноваційних технологій в управлінську, навчальну та виховну діяльність навчального закладу.

4. Працювати над підвищення результативності участі учнів закладу освіти в ІІІ та ІV етапах Всеукраїнських учнівських олімпіад та в ІІІ етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук.

5. Забезпечувати психологічний і соціальний супровід дітей, постраждалих внаслідок військових дій, а також їх батьків.

6. Посилити та урізноманітніти форми і методи національно-патріотичного виховання учнів, активно залучати до цього органи учнівського самоврядування та громадські організації.

7. Працювати над удосконаленням матеріально-технічної бази закладу освіти відповідно до сучасних вимог.