Гурткова робота


/Files/images/2017_2018_zobrajennya_dlya_saytu/i (1).jpg

Позакласна діяльність охоплює всю освітньо-виховну роботу в позакласний час і спрімована на забезпечення потреб особистості у творчій самостійній діяльності за інтересами, стимулювання її творчого самовдосконалення та задоволення потреб дітей і молоді у професійному самовизначенні відповідно до їх здібностей.

Позакласна діяльність в значній мірі бере свій початок на уроці і в цьому випадку є логічним продовженням. Чим досконаліші методи викладання, тим активніна уроці самі учні - їх думки, здібності, уявлення, тим реальніша потреба продовження пізнавальної діяльності в гуртках, клубах за інтересами, аматорських об'єднаннях, громадських організаціях, наукових товариствах.


Розклад

роботи гуртків

на 2018/2019 навчальний рік

№з\п Керівник гуртка Назва гуртка Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця
1. Куртова О.Я. «Евріка» (5-і класи) 16:05-16:50 каб.№34 16:05-16:50 каб.№34
2. Куртова О.Я. «Евріка» (6-і класи) 16:55-17:40 каб.№34 16:55-17:40 каб.№34
3. Куртова О.Я. «Евріка» (7-і класи) 17:45-18:30 каб.№34
4. Куртова О.Я. «Евріка» (8-і класи) 17:45-18:30 каб.№34
5. Семеннікова Н.В. «У світі книг» (6-і класи) 16:05-16:50 16:55-17:40 каб.№27
6. Меренкова Н.В. «Бісероплетіння» (1-4-і-класи) 16:05-18:30 каб№ 2 16:05-18:30 каб№ 2
7. Сохань Ю.І.

«Нappy English»
(3-і класи)

16:05-16:50 каб №9 16:05-16:50 каб.№9
8. Санін О.Ю. «Юні спортсмени» (9-і класи) 16:05-16:50 каб №29 16:05-16:50 каб №29
9. Редько Н.В. «Пізнання світу за картами» (9-і класи) 16:05-16:50 каб №17 16:05-16:50 каб №17 16:05-16:50 каб №17

Розклад

роботи факультативних занять

на 2018/2019 навчальний рік

№з\п Учитель Назва факультативів/курсів за вибором Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця
1. Разніцина В.Е. Методи роз’язання задач з математики 16:05-16:50 (11-й клас) каб.№ 37
2. Разніцина В.Е. Готуємось до ЗНО 16:05-16:50 (10-й клас) каб.№37 16:05-16:50 (10-й клас) каб.№37
3. Одінцова І.П. Орфографічний практикум / Практикум з синтаксису української мови 16:05-16:50 (10-й клас) каб.№ 31 16:05-16:50 (11-й клас) каб.№ 31
4. Лещенко О.О. Історія України першої половини ХХ століття в особах(курс за вибором) 16:05-16:50 (11-й клас) каб.№ 15
Кiлькiсть переглядiв: 199