1 Вересня

/Files/images/moe/dscf5507_1.jpg Зустріч зі школою, вчителями, друзями. На це свято приходить багато гостей. Звучать привітання, виступи учителів, батьків, гостей. Лунає перший дзвоник і починається навчальний рік.

Осінній ярмарок
/Files/images/DSC_0033.JPG Кожного року в кінці вересня, в нашій школі проводиться осінній ярмарок.Під час ярмарку проводиться конкурс.За умовами конкурсу, кожен клас повинен представити осінню композицію, стилізувати стіл , презентувати його , а ще й театрально-фолклорну композицію за народними українськими піснями й конкурс на найкращий народний костюм. Всі кошти з ярмарку перераховуються на рахунок міської дитячої лікарні № 16 для дітей-онкохворих.
/Files/images/DSC_0017.JPG /Files/images/DSC_0190.JPG


Піклування про ветеранів Другої світової війни

/Files/images/dscf3101.jpg Учні нашої школи відвідують ветеранів Другої Світової війни на свята День людини похилого віку, День збройних сил України та День захисника Вітчизни. На День Перемоги ветеранів запрошують до школи на святковий концерт та пригощають фронтовим кулішем


День Вчителя

/Files/images/PA030528.JPG Традиційний концерт - подарунок вчителям, який готують всі учні та виставку композицій "Золота осінь".

Новий рік

/Files/images/PC251111.JPG Напередодні Нового року учні нашої школи беруть участь у святковому концерті.

8 Березня

/Files/images/P3061912.JPG Святковий концерт до Міжнародного жіночого дня.

Свято останнього дзвоника

/Files/images/dscf5194.jpg Це традиційне свято завжди проходить урочисто і водночас душевно. Лунає величний Гімн України, вноситься Державний Прапор України і звучать теплі і добрі слова привітань гостей, вчителів, батьків. На цьому святі кращі учні нагороджуються Грамотами, Дипломами за участь в олімпіадах, в роботі МАН, в шкільному житті.

Випускний вечір

/Files/images/75_main.jpg Промайнув навчальний рік, наче комета на небосхилі, закінчилися випускні іспити і ось він - довгоочікуваний випускний вечір. Атестати вручені, випускників вітають почесні гості, директор школи, вчителі, батьки. Потім розпочинається остання шкільна дискотека, після якої випускники ідуть зустрічати світанок свого нового дорослого життя.
Кiлькiсть переглядiв: 46