/Files/images/2023_2024/raznoe/Структура навчального року 2.jpg

Тривалість уроків у ХЛ № 15 становить: у 1-х класах — 35 хвилин, у 2–4-х класах — 40 хвилин, у 5–11-х класах — 45 хвилин.

Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 02.04.2018 №1/9-190 «Щодо скороченої тривалості уроку для учнів початкової школи» різниця в часі навчальних годин 1–4-х класів компенсується збільшенням тривалості перерв між уроками, додатковий облік ікомпенсація навчального часу в початковій школі у 2023/2024 навчальному році не проводяться.

Навчальний рік закінчується проведенням державної підсумкової атестації випускників початкової, основної, старшої шкіл відповідно до чинного законодавства у терміни визначені Міністерством освіти і науки України.

З урахуванням місцевих особливостей та кліматичних умов за погодженням з відповідними місцевими органами управління освітою можуть змінюватись структура навчального року та графік учнівських канікул.

Режим роботи закладу загальної середньої освіти: п’ятиденний навчальний тиждень, одна зміна.