Вітаємо!
Комарову Дар`ю, ученицю 8-А класу, яка посіла ІІІ місце у конкурсі знавців української мови "Грамотій" , що відбувся при Національному університеті ім.В.Н. Каразіна
22 квітня 2017
13 квітня 2017 команда "Андрус" зайняла ІІІ місце у бізнес-грі, яку проводили у ХТЕІ КНТЕУ
Галерея "Команда "Андурс" в ХТЕІ КНТЕУ 2017"
05.04.2017 та 11.04.2017 відбулися фінальні районні змагання з футболу «Шкіряний м’яч» серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів.
Вітаємо переможців районних змагань:
- серед хлопців 2006 р.н:
І місце – команда КЗ «ХСШ № 15»;
03 квітня та 07 квітня 2017 року на базі спортивного комплексу НТУ «ХПІ» відбулося нагородження переможців та призерів районного етапу змагань з баскетболу «Шкільна баскетбольна ліга».
Вітаємо команди з перемогою:
- серед юнаків 7-8-х класів:
ІІІ місце – команда КЗ «ХСШ № 15».
- серед юнаків 9-11-х класів:
ІІІ місце – команда КЗ «ХСШ № 15».
Шевченко Анна, учениця 11-А класу взяла участь у проекті "Побратимское колесо" (Харків-Брно)від міського голови Г.А. Кернеса для 30 найкращих учнів Харківа та лідерів самоуправління
Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут»
висловлює подяку Бадалову Зауру за участь у екологічних конкурсах для школярів
ВІТАЄМО!!!
Амеліну Єлизавету,
ученицю 4-А класу,
яка стала переможцем XV міської олімпіади ІІІ ступеня з української мови
«Путівка в науку»
Підготувала Хуторна Людмила Миколаївна
ВІТАЄМО!!!
Вальтера Андрія, Гладкого Олександра
учнів 8-А класу,
які посіли призові місця у районному конкурсі науково - дослідницьких робіт з географії
Підготувала Редько Наталія Володимирівна
ВІТАЄМО!!!
Вовк Вероніку,
ученицю 7-А класу,
Фуглаєва Станіслава,
учня 5-А класу,
які стали переможцями у І заочному турі XLIIобласної геолого-географічної олімпіади
Підготувала Редько Наталія Володимирівна
Конкурс "Кращий доповідач"
24.02.2017 відбувся шкільний конкурс дослідницьких робіт «Кращий доповідач».
У конкурсі брали участь 16 учнів 2-4 класів, 10 учнів 5-8 класів. Переможцями серед 2-4 класів стали: Аполонін Ярослав – 2-А клас, Борщ Богдан – 2-А клас, Бугрім Гавріїл – 3-А клас, Смоковська Поліна – 3-А клас.
Серед учнів 5-8 класів стали переможцями у номінації «Дослідження історії міста, вулиці, школи» - Гречка Яна (8-Б клас), у номінації «Відомі особистості краю» - Кулаєнко Олександра (8-Б клас), у номінації «Рідний край в епоху технічного прогресу» - стали Гладкий Олександр – 8-А клас, Клименко Олександр (7-А клас), у номінації «Літературне та мистецьке краєзнавство» - Алексєєва Катерина (6-А клас), у номінації «Історія винекнення і розвитку народних промислів» - Лелюк Єва (5-А клас).
Галерея ""Кращий доповідач - 2017""
Бадалов Заур
Учень 10-А класу
Переможець ІІ (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з географії
Учасник ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської олімпіади з географії
Учитель: Яценко Л.Г.
Вітаємо!
Шевченко Анну
ученицю 11 - А класу,
за перемогу у ХV Всеукраїнському турнірі юних біологів (Димплом ІІ ступеня)
Учитель: Яценко Л.Г.